Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Wielkimi krokami zbliża się 100 rocznica odzyskania niepodległości. Z tej okazji ogłaszamy wielki ogólnoszkolny KONKURS NA PRACĘ PLASTYCZNĄ. Dozwolone są wszystkie techniki wykonania pacy, łącznie z użyciem graficznych programów komputerowych. Czekamy na plakaty, obrazy, projekty znaczków, banery okolicznościowe, kolaże, komiksy – niech poniesie Was wyobraźnia.

Temat pracy: SETNE URODZINY NIEPODLEGŁEJ. Podpowiadamy, że Wasze prace mogą uwzględniać zarówno motywy historyczne, jak i całkiem współczesne. Zastanówcie się, co zawdzięczamy niepodległości, jakie są jej owoce, za co kochamy Polskę…

Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa, ewentualnie tytuł pracy) należy składać do 15 października br. u pani Kingi Antosz. Wasze prace udekorują przestrzeń szkoły tuż przed Świętem Niepodległości.

Do dzieła!