Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wzięcia udziału w szkolnym Rajdzie Niepodległości. Celem imprezy jest uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Założenie rajdu obejmuje pokonanie 25 kilometrów przez każdą z czterech grup uczestników z opiekunem w ciągu jednego dnia, co w efekcie wyniesie 100 kilometrów. Trasa przebiegać będzie przez najbliższe szczyty Beskidu Wyspowego i Gorców wokół Mszany Dolnej. Szczegółowe informacje u nauczycieli wychowania fizycznego oraz na plakatach. Równocześnie z pierwszymi zawodami MTB rozpczął sie konkurs na najlepszego sportowca i sportsmenkę szkoły na rok szkolny 2018/2019. Szczegółowe informacje w gablocie przy sali gminastycznej.

                Zapraszamy do udziału.