Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Uczniowie z klas 3TMB oraz 4 TBa technikum budowlanego wraz z opiekunami p. Karoliną Ceklarz oraz p. Grzegorzem Lekkim uczestniczyli  w 54 Międzynarodowych  Targach Budownictwa i wyposażenia wnętrz „Jesień 2018” oraz 20 Targach Technik Grzewczych i Zielonych Energii „Instal System 2018”.

Bielskie Targi Budownictwa to największa tego typu impreza w Małopolsce. Powierzchnia wystawiennicza to 5 000 m² w hali i 1500 m² na terenach zewnętrznych.  Swoje produkty oraz usługi zaprezentowało ponad 240 firm polskich i zagranicznych z szeroko pojętej branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, techniki grzewczej, instalacyjnej, oświetleniowej  i zielonych energii. Młodzież miała okazję poznać najnowsze techniki budowania, uzyskać praktyczne porady dotyczące wykończenia wnętrz oraz obejrzeć wystawę „Elektromobilność 2018".