Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

"Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś" przekonali się o tym uczniowie naszej szkoły, którzy brali udział w Rejonowych Zawodach z Pierwszej Pomocy organizowanych przez PCK w Nowym Sączu.Pięcio – osobowa drużyna w składzie: Gabriela Koza z kl. I TR, Alicja Ścianek z kl. 1TB oraz Jakub Gniecki, Rafał Swałtek, Dominika Jarosz z kl.1 TIa dzielnie reprezentowała szkołę.

Normalnie walczy się o życie, drużyna walczyła o punkty. Na czterech przygotowanych scenkach uczniowie mieli do czynienia z czadem, utratą przytomności, resuscytacją oraz upadkiem z wysokości… Zdobyli 133 punkty co było dużym sukcesem. Ostatecznie drużyna zajęła IV miejsce. Nowe umiejętności będą dalej pogłębiane na lekcjach EDB.