Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Grupa projektowa „Młody Asyż INSTAL - LEŚNA” zaprasza wszystkich uczniów ZSTI do udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „Perły i perełki sztuki sakralnej w mojej okolicy”. 

Sfotografuj w ciekawy sposób wybrane przez siebie obiekty sztuki sakralnej z Twojej okolicy. Mogą to być  budynki kościołów, wnętrza świątyń, kapliczki, ołtarze, obrazy, malowidła na ścianach, detale architektoniczne i inne. Zdjęcia (jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 4 fotografie) najpóźniej do 12 maja br. prześlij na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na profilu FB Młody Asyż Instal-Leśna lub bezpośrednio u pań: Urszuli Antosz-Rekuckiej i Kingi Antosz.

Przewidujemy fajne nagrody!