Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Finał Konkursu „Zawód nie zawodzi”, Międzyszkolny Turniej Wiedzy „Jeden z dziesięciu”, Kalambury, rozgrywki sportowe, turniej gier komputerowych i zręcznościowych, pokazy JS 2404 ZS Strzelec, konkursy zawodowe i pokazy zawodoznawcze – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gimnazjalistów w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej już w piątek 27 kwietnia.

Tradycyjnie, ostatni piątek kwietnia w kalendarzu licznych wydarzeń szkolnych jest zarezerwowany dla gimnazjalistów. Podczas Dnia Otwartego Szkoły, zwanego popularnie Gimnazjadą, uczniowie klas trzecich mają okazję nie tylko świetnie się bawić, ale też poznać bazę i ofertę dydaktyczną szkoły, a ta od września będzie wzbogacona o nowe kierunki. Nowością będzie technikum spawalnictwa i liceum ogólnokształcące o profilu komunikacja medialna i event manager.