Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Uczniowie klasy trzeciej i czwartej technikum budowlanego wzięli udział w organizowanym przez Politechnikę Krakowską „Dniu Lądowca”. Celem wizyty na krakowskiej uczelni było zapoznanie się uczniów z ofertą dydaktyczną uczelni, a także wzbogacenie wiedzy z zakresu budownictwa, transportu publicznego i urbanistyki. Ciekawe wykłady i prezentacje pozwoliły na zapoznanie się z tematyką i problemami, z jakim spotykają się studenci tych kierunków.

Za nim jeszcze czwartoklasiści wybiorą uczelnię i kierunki studiów, pozostało im  tylko zdać egzamin maturalny, czego im serdecznie  życzył dziekan wydziału inżynierii lądowej.