Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W naszej szkole w tym roku odbywały się liczne maratony czytelnicze i wiele klas odkryło radość wspólnego czytania i słuchania.  W najbliższy poniedziałek, 16 kwietnia zapraszamy na jeszcze jeden taki maraton – tym razem jednak całkiem wyjątkowy. W ramach rozpoczynającego się Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego oraz Narodowego Dnia Czytania Pisma Świętego organizujemy jak co roku nasze małe  szkolne obchody i będziemy wspólnie czytać Biblię, a konkretnie List św. Pawła napisany do Rzymian.

Każdy, kto ma ochotę poczytać lub posłuchać, obejrzeć małą wystawę, wylosować dla siebie cytat z Pisma Świętego zaproszony jest w poniedziałek 16 kwietnia do budynku szkoły przy ul. Jana Matejki – na I piętro do Auli. Startujemy o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich – klasy uczące się w poniedziałek przy ul. Matejki, Nauczycieli, Rodziców, wszystkich Przyjaciół szkoły. Liczymy na Waszą obecność.