Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Przypominamy, że katedra nauczycieli j. angielskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie językowym. Na platformie e-learningowej w kursie Konkurs j. angielskiego prowadzonym przez Panią Agnieszkę Biel-Habiedę, w temacie trzecim, opublikowano materiały konkursowe (hasło dostępu do kursu: KONKURS). Poniżej prezentujemy linki i zekres tematyczny. Konkurs odbędzie się w środę - 25 kwietnia, o godz. 13.35 w obydwu budynkach szkoły - przy ul. Starowiejskiej i Matejki. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do swoich nauczycieli j. angielskiego.

 

Konkurs językowy -  strony internetowe:

https://listenaminute.com

Tematy z tej strony:

 1. Accidents
 2. Bad Habits
 3. CurrentEvents
 4. Evolution
 5. Steam Cell Research
 6. Quotations
 7. Road Rage
 8. Homelessness
 9. Teenagers
 10. Traffic

 

http://www.elllo.org/

Tematy z tej strony -  (poziom high-intermediate):

 1. Couch Surfing
 2. Games and Violence
 3. CrimeReduction
 4. Internship
 5. Money Worries
 6. Dream Time
 7. New York Tips
 8. City Problems
 9. His Life in Japan
 10. Proud Papa