• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Wyśpiewały zwycięstwo na Eurofestiwalu

Dwie uczennice ZSTI – Justyna Rusnarczyk i Klaudia Rogowiec zdobyły laury (II i III) miejsce) na Eurofestiwalu "Orfeo in Italia" w Lido di Jesolo koło Wenecji, natomiast ich zespół wokalny Triola został zwycięzcą festiwalu.

Utalentowane wokalistki kształcą się od wielu lat pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru - Marioli i Piotra Burcan. Państwo Burcanowie otrzymali od jury tego Festiwalu dyplomy uznania za najlepiej przygotowanych artystów - podopiecznych.

W programie festiwalu zespół TRIOLA zaprezentował piosenki w języku polskim i angielskim autorstwa Agnieszki Burcan oraz kultową piosenkę "Radość o poranku" J. Kofty i J. Loranca w nowej aranżacji Agnieszki Burcan. To kolejna I nagroda zespołu na tym włoskim eurofestiwalu, ale w nowym składzie osobowym.