Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W ZSTI trwa sezon wycieczek integracyjnych. Uczniowie wszystkich klas pierwszych wyruszają wraz z wychowawcami na okoliczne szlaki nie tylko, by podziwiać piękno przyrody, ale też by lepiej poznać się w nowym zespole klasowym.

Korzystając z pięknej wrześniowej pogody, uczniowie mają okazję podziwiać jeszcze w letniej szacie panoramę Gorców i Beskidu Wyspowego, zdobywając okoliczne szczyty – Turbacz, Lubogoszcz, czy też wędrując szlakami Gorczańskiego parku Narodowego.

Pierwszoklasiści nie kryją zadowolenia z wypraw. Jest to dla nich świetna okazja, aby zapalić ognisko, rozegrać turniej piłki nożnej, a przede wszystkim poznać nowych kolegów i koleżanki.