Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Indywidualne mistrzostwa powiatu limanowskiego w LA klas I i II były ostatnim sprawdzianem w tym roku. Najwyżej na  II stopniu podium  znalazła się sztafeta ZSTI w składzie : Malec Dawid, Korda Adrian, Węglarz Łukasz i Żak Filip, brązowy medal w biegu na 100m wywalczył Żak Filip.

 Tuż za podium miejsce 4 zajął Węglarz Łukasz w biegu na 100m, 4 miejsce Malec Szymon i Krzan Dariusz  w pchnięciu kulą, 5 miejsce -   Mazur Tomasz na 400m  oraz 5 miejsce Kania Monika której brakło 3 s do medalu. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie MOS oraz gablocie przy sali gimnastycznej. Wszystkim, którzy reprezentowali szkołę dziękujemy i życzymy sukcesów na wiosnę.