Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W tym roku mimo przeziębień i niezbyt zachęcającej do biegania pogody udało się wystawić  reprezentację ZSTI Mszana Dolna na jedne z trudniejszych zawodów międzyszkolnych. Sztafetowe biegi przełajowe 10 x 1500m odbyły się w Limanowej w sąsiedztwie szpitala oraz bulwarów. 

Niestety z najwyższą formą nie wszyscy trafili w tym dniu i w efekcie reprezentacja naszej Szkoły ukończyła rywalizacje na VI miejscu. Cieszy  fakt ,że jest grupa uczniów, która nie boi się zmęczyć ,  chce się sprawdzić z samym sobą oraz  innymi i mamy nadzieję,  że w przyszłym roku stać ich będzie na wiele więcej.  Płeć żeńska zawiodła na całej linii. Czyżby najprostsza forma ruchu czyli bieg sprawiał im aż takie trudności? Tylko 2 dziewczyny, na prawie 300 uczennic, potrafi  przebiec 1000m?  Wydaje się to trochę chyba za mało jak na jedną z większych szkół powiatu limanowskiego. Na ruch nigdy nie jest za późno, dlatego zapraszamy chętnych  na bezpłatne konsultacje i  dodatkowe zajęcia w ramach  SKS.

W  tym roku proponujemy :

Wtorek -  godz.  15.15 – 17.00  piłka ręczna J. Nawieśniak (sala gimnastyczna ZSTI Starowiejska)

Środa - godz. 15.15 - 17.00 siatkówka M.Żaba ( sala gimnastyczna ZSTI Matejki)

Czwartek - godz 15.15-17.00 koszykówka S. Karpierz (sala gimnastyczna ZSTI Starowiejska)

Piątek - godz. 15.15-17.00 siatkówka A.Żaba  (sala gimnastyczna ZSTI Starowiejska)

Poniedziałek, Wtorek, Czwartek – godz. 17.15-18.15 lekka atletyka M. Surma (Stadion KS „Turbacz”)

Środa, Piątek – 18.00-20.00 tenis stołowy M. Surma (sala gimnastyczna ZSTI Matejki)