• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

,,Nowi starzy” mistrzowie szkoły w siatkówce plażowej. Ślaga - Klimas obronili ubiegłoroczny tytuł

W poniedziałek (22.05.2023) odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora ZSTI. Impreza przede wszystkim miała na celu popularyzację siatkówki plażowej w środowisku szkolnym oraz aktywizować młodzież do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Do turnieju zgłosiło się sześć par męskich. Rywalizacja odbywała się systemem brazylijskim do dwóch wygranych setów.

W zawodach wzięli udział najlepsi siatkarze Naszej szkoły. Przypomnijmy, że wśród uczestników turnieju byli uczniowie, którzy rok temu reprezentowali szkołę na zawodach powiatowych gdzie zajęli wysokie drugie miejsce. W roli faworytów do zwycięstwa typowani byli ubiegłoroczni triumfatorzy para Bogdan Ślaga – Bartłomiej Klimas. Natomiast reszta stawki była, także ogromnie zmobilizowana co zapowiadało wielkie emocje i piękną walkę. Turniej stał na wysokim poziomie i nie brakowało zwrotów akcji oraz świetnych zagrań. Ogromne gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników turnieju za postawę, walkę, zaangażowanie i dobrą zabawę. Liczymy na dobre wyniki na zawodach powiatowych których gospodarzem będzie Nasza szkoła. Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do wspólnego dopingu Naszej Reprezentacji w składzie : Łukasz Ligas, Bogdan Ślaga. Przemysław Madej.  Zawody odbędą się 29.05.2023 (poniedziałek) na Plaży Miejskiej obok naszej szkoły.

Wyniki turnieju:

1 miejsce – Bogdan Ślaga, Bartłomiej Klimas

2 miejsce – Przemysław Madej, Paweł Pachowicz

3 miejsce – Mateusz Pitek, Paweł Więcek