Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W ZSTI trwa sezon wycieczek. Ostatnią środę września przyszli specjaliści od reklamy z kl. 2TR i informatycy z kl. 3TI spędzili w Krakowie.

W programie wycieczki znalazł się seans filmowy gorąco polecany przez widzów pt. „Kingsman”, szalone chwile spędzone na zakupach w centrum handlowym oraz wizyta na Kopcu Kościuszki, skąd uczniowie mogli podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta. Po zejściu ze szczytu odwiedzili znajdujące się pod Kopcem muzeum upamiętniające historię Polski z czasów Tadeusza Kościuszki. Po „uczcie duchowej” zadbano też o strawę dla ciała, dlatego ostatnim punktem programu była wizyta w restauracji McDolnald’s.