Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Dla 600 uczniów ZSTI 1 września skończyły się wakacje. Punktualnie o 9 rano zabrzmiał pierwszy dzwonek wzywając całą społeczność szkolną jeszcze nie na pierwszą lekcję, ale na uroczysty apel. Dyrektor Andrzej Dębski powitał po wakacyjnej przerwie zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

– Życzę wszystkim dobrego, efektywnego i spokojnego roku pracy , a uczniom wyznaczania ambitnych celów, stawiania czoła przeciwnościom i nie zrażania się niepowodzeniami – mówił dyrektor Dębski, który, jak zwykle szczególnie ciepłe słowa skierował do pierwszoklasistów, zapewniając ich, że na pewno będą czuć się dobrze w murach szkoły. Pogratulował też wyboru. – Jestem pewien, że właśnie tu zdobędziecie zawód i wiedzę, które otworzą wam drzwi do przyszłości. Sukcesy trudno jest osiągać w samotności, życzę zatem, aby każdy z was znalazł tutaj przyjaciół i wparcie ¬- powiedział dyrektor, ogłaszając rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/17. Zachęty i motywacji do pracy w nowym roku szkolnym nie zabrakło także w liście przesłanym z tej okazji przez przyjaciela szkoły, pochodzącego z Limanowszczyzny wiceministra finansów Wiesława Janczyka.