• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Zapraszamy na niezwykły koncert połączony ze zbiórką dla chorej Julki

Kilkanaście zespołów z regionu i gwiazda wieczoru - utalentowana uczestniczka XI edycji The Voice of Poland Aleksandra Król z Limanowej, która uświetni Wielki Finał – tak zapowiada się XI Koncert Noworoczny organizowany przez Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, który odbędzie się 19 stycznia. Koncert, będący przeglądem zespołów muzycznych, po raz drugi będzie dedykowany pamięci Konrada Nawary, niezwykłego absolwenta, który zapisał się na kartach historii szkoły, będąc nie tylko jej uczniem, ale także po jej ukończeniu - w trakcie nierównej, przegranej walki z chorobą.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.30 w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej i będzie połączony z adoracją żłóbka oraz mszą św. w intencji społeczności szkolnej. Wielki Fnał zaplanowano na godz. 18.45 w sali pod plebanią. Impreza, z inicjatywy państwa Marii i Piotra Nawarów, rodziców Konrada, zostanie połączona ze zbiórką środków finansowych na kosztowne leczenie i rehabilitację 11-letniej Julki Nieckuli, córki Adama Nieckuli, nauczyciela z ZSTI, która cierpi na nerwiakowłókniakowatość typu I. W ubiegłym roku wykryto u niej trzy guzy. Jeden z nich zoperowano. Pozostałe są nieoperacyjne. Dziewczynka w tej przechodzi kolejną chemioterapię.