• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Świąteczny apel i Puchar Dyrektora dla kl. 2TE - w ZSTi już świętują

Z powodu ograniczeń szkolnego kalendarza w ZSTI święta zawsze rozpoczynają się kilka dni wcześniej. Ubrane choinki na korytarzach i w salach lekcyjnych, ćwiczący kolędy INSTALL BAND to znak, że Boże Narodzenie tuż tuż.

W czwartkowe przedpołudnie, zanim zabrzmiał ostatni dzwonek przed świąteczną przerwą w zajęciach, na hali sportowej odbył się apel, podczas którego Bożonarodzeniową atmosferę wprowadzał INSTALL BAND grając kolędy i pastorałki.

Po apelu uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie mieli okazję połamać się opłatkiem i spędzić kilka chwil przy klasowym wigilijnym stole. Świąteczny apel był też niezwykłym wydarzeniem dla kl. 2TE, która otrzymała Puchar Dyrektora Szkoły za zwycięstwo w VI Mikołajkowy Turnieju Piłki Siatkowej.