• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Podziękowania od Mukoludków za mikołajkową akcję

Ponad 1000 zł oraz wiele słodyczy i zabawek – to efekt akcji dobroczynnej „Mikołajki dla Mukoludków” przeprowadzonej w ZSTI. Na ręce szkolnego koordynatora zbiórki, p. Elżbiety Sowy, wpłynęły podziękowania od podopiecznych i pracowników Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. 

Serdecznie dziękujemy za wielkie serce wszystkim, którzy dołączyli do świątecznej zbiórki. Dziękujemy za podarowanie radości i uśmiechu w tym szczególnym czasie, jakim są święta Bożego Narodzenia – napisali.

Przypomnijmy, że pod opieką Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą pozostaje blisko tysiąc podopiecznych – większość nich to bardzo małe dzieci, dla których codzienność związana jest z częstymi pobytami w szpitalu, inhalacjami, żmudnymi rehabilitacjami, stosami leków oraz ogromną ilością nakazów i zakazów, czyli walką o każdy oddech. Mikołajkowa paczka będzie dla nich miłą niespodzianką, natomiast zebrane środki finansowe zostaną przekazane na sprzęt rehabilitacyjny.