• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Wyjazd do teatru jako podziękowanie dla wolontariuszy

Wolontariusze z ZSTI mieli okazję obejrzeć spektakl „Pretty Woman” w krakowskim teatrze Variette. Sponsorem wyjazdu było Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość, a jednym z opiekunów, oprócz p. Moniki Bierowiec-Łysek, szkolnego pedagoga w ZSTI i koordynatora Szkolnego Klubu Wolontariatu, p. Katarzyna Zapała.

Wyjazd do Krakowa i bilety do teatru były formą podziękowania dla młodych wolontariuszy, którzy często włączają się w akcje organizowane w mieście, jak chociażby doroczny Dzień Dziecka organizowany w parku miejskim. Wolontariuszy nie mogło też zabraknąć w Koninkach, gdzie wspólnie z oddziałem Strzelców pod dowództwem p. Bogdana Schmidta organizowali i koordynowali pomoc dla uchodźców z Ukrainy.