• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Budowlańcy w Fakro

Uczniowie klasy trzeciej technikum budowlanego wraz z opiekunami wzięli udział w wizycie szkoleniowej organizowanej przez fundację "Pomyśl o Przyszłości" w nowosądeckiej fabryce Fakro. Przyszli budolańcy podczas wizyty w firmie Fakro, która jest drugim co do wielkości producentem okien dachowych na świecie, mieli okazję zobaczyć, jak wygląda cały proces technologiczny tworzenia okien, wzieli także udział w dwóch panelach dyskusyjnych dotyczących obywatelskiej inicjatywy ekonomicznej "Jak mądrze wydawać pieniądze?" oraz "Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - praktyczny cykl rad specjlaistów od zasobów ludzkich firmy Fakro.
Dzięki szkoleniu uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę, dotyczącą  stolarki okiennej, jej produkcji i innowacyjnych rozwiązań. Natomiast dzięki spotkaniu ze specjalistami z HR Fakro oraz z działu finansów i rozwoju firmy mieli szansę lepiej zrozumieć prawa ekonomii w gospodarce wolnorynkowej i  przekonać się, jaki jest ich wpływ na planowanie kariery zawodowej w przyszłości.