• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Integracja na deskach teatru i w pokoju tajemnic

Warsztaty „Teatr dla was” i rozwiązanie zagadek Escaperoomu – w taki sposób uczniowie kl. 1 TR kontynuowali rozpoczęty we wrześniu proces integracji.


Jak na przyszłych specjalistów od reklamy przystało, wybrano niebanalną formę. W krakowskm teatrze Groteska uczniowie mogli nie tylko zajrzeć za kulisy, by  poznać specyfikę teatru – lalki, maski teatralnych, budowę sceny. Mieli także okazję stanąć na prawdziwej scenie, by sprawdzić swoje predyspozycje podczas zajęć z wymowy scenicznej, panowania nad własnym ciałem oraz ćwiczeń na na rozbudzenie wyobraźni. Z kolei w Escaperoomie mieli możliwość wykazania się umiejętnością pracy w zespole i podejmowania decyzji pod presją czasu. Po przygodzie Escaperoomie znalazł się też czas na chwilę relaksu w Cinema City w krakowskiej galerii Bonarka.