• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Owoce Tygodnia Misyjnego i podziękowania od misjonarki

Podczas niedawnego Tygodnia Misyjnego Szkolne Koło „Caritas” zebrało 942 zł i 5 groszy na wsparcie projektu „Zastrzyk dobra”, świeckiej misjonarki z Bielska Białej, pracującej na misjach w afrykańskim Kongo.

Cała kwota została już wpłacona na konto misji, równocześnie nadeszły podziękowania od samej misjonarki, Agnieszki Nowak, pielęgniarki, pomysłodawczyni projektu, która obecnie służy najuboższym w szpitalu w Bunkeya: „Bardzo dziękuję za niespodziankę jaką mi sprawiliście. Szczególnie dziękuję za zaufanie! Jest mi bardzo, bardzo miło. Obiecuję, że przekazana kwota zostanie przeznaczona na zakup żywności dla niedożywionych dzieci przebywających w szpitalu w Bunkeya. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Jak będę w Polsce z przyjemnością się z Wami spotkam, jeśli tylko będziecie mieć czas i ochotę :) pozdrawiam serdecznie! Aga” A my pięknie dziękujemy wszystkim, którzy wrzucali do caritasowej puszki oraz kwestującym wolontariuszom, zwłaszcza tym nowym, z klas pierwszych! Zastrzyk dobra działa i w ZSTI!

Informacja o naszej akcji pojawiła się też na blogu - https://zastrzykdobra.pl/aktualnosci/niespodzianka-z-mszany-dolnej,37