• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Spawacze na targach ExpoWelding

Uczniowie klas 3TSE, 4TSp oraz 4TS odwiedzili Międzynarodowe Targi Spawalnictwa ExpoWELDING w Katowicach, podczas których mieli możliwość obejrzenia najnowszych urządzeń stosowanych w spawalnictwie i obróbce metali, a także mogli porozmawiać z fachowcami branży spawalniczej.

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie.  Wystawcy prezentują najnowsze, kompleksowe rozwiązania wykorzystywane podczas procesu spawania. Targom towarzyszyła też Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza, pod hasłem: SPAWALNICTWO W SIECI NOWYCH MOŻLIWOŚCI, organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa, która stanowiła ważne forum wymiany doświadczeń pomiędzy nauką a praktyką.