• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Zdjęcia uczennic klas reklamy na wystawie w Krakowie

To już kolejny raz, kiedy  prace naszych uczniów można oglądać na wystawie w Krakowie. Od kilku lat szkoła z sukcesami bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym FotoKrajObraz organizowanym przez Politechnikę Krakowską.

W tym roku jury nagrodziło prace uczennicy klasy 4 TRp Natalii Tomaszewskiej, a publiczność podczas głosowania wyróżniła fotografię Nikoli Targosz z klasy 2 TR. Konkurs składa się z 3 części. Organizatorzy ogłaszają temat i czekają na prace. W tym roku były to "Zielone enklawy miast". Drugim etapem konkursu są warsztaty w Krakowie. We wrześniu uczennica Nikola Targosz  wspólnie z opiekunem i szkolnym organizatorem konkursu, p. Moniką Ziębą brała udział w warsztatach prowadzonych dla laureatów przez panią profesor Katarzyną Łakomą. Trzecim etapem jest wystawa pokonkursowa, gdzie prezentowane są zdjęcia nagrodzone i te wykonane podczas warsztatów w Krakowie. W tym roku Politechnika Krakowska prace wyeksponowała na wystawie plenerowej w  Kampusie przy ul. Warszawskiej  24, w Ogrodzie Tadeusza Kościuszki. Kuratorem wystawy jest pani Katarzyna Łakomy, a do wystawy został wydany katalog.

Informacje dodatkowe: https://www.facebook.com/Fotokrajobraz/

Dziewczynom gratulujemy, a chętni do udziału w kolejnym etapie konkursu mogą zgłaszać się do szkolnego organizatora konkursu.