• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

W ZSTI święto szkoły i dzień integracji

W środowe przedpołudnie w ZSTI społeczność szkolna uczciła swojego patrona św. Antoniego z Padwy, a związane z tym dniem święto szkoły, było okazją do integracji i dobrej zabawy oraz pozwoli rozstrzygnąć trwający cały rok szkolny konkurs „Klasa z klasą”.

Ze względu na układ kalendarza święto szkoły przesunięto w tym roku z 13 na 15 czerwca. Przypomnijmy, że 13 przypada liturgiczne wspomnienie św. Antoniego, który patronuje szkole już od 14 lat. Tradycyjnie wspólne świętowanie rozpoczęła msza św. w kościele p.w. Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej. Przez wstawiennictwo św. Antoniego, którego relikwie zostały przywiezione przez społeczność szkolną z Padwy w 2013 roku, modlono się w intencji całej szkoły.

Jak zwykle też tego dnia, dyrektor oddał szkołę w ręce uczniów. Jest to zawsze okazja do zabawy dla całej społeczności – uczniów i wychowawców. Rozegrano wiele konkursów sprawnościowych i intelektualnych, które pozwolą wyłonić „klasą z klasą”. Oprócz dzisiejszych wyników do klasyfikacji generalnej będzie się liczyć także: frekwencja, średnia ocen oraz udział w konkursach i olimpiadach. Zwycięzców w dwóch kategoriach: technikum i szkoła branżowa poznamy w dniu zakończania roku szkolnego. Dla każdej "klasy z klasą" Rada Rodziców przygotowała nagrodę w postaci dofinansowania do wycieczki.