• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

SIATKARZE PLAŻOWI ZSTI VICE MISTRZAMI POWIATU LIMANOWSKIEGO

W dniu 06.06.2022 w Laskowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 5 ekip z naszych powiatowych szkół. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Na samym początku ustalono, że drużyny będą rywalizowały w systemie każdy z każdym. Reprezentacja ZSTI w składzie Łukasz Ligas, Bogdan Ślaga i Przemysław Madej w pierwszym meczu zmierzyła się z teamem ZSOiZ TISCHNER L-WA jak się później okazało zwycięzcami całej imprezy. Niestety bo bardzo zaciętym boju Nasza drużyna przegrała ten pojedynek 2:0. Mimo porażki na początku zmagań Nasi chłopcy szybko otrząsnęli się z przegranej. W dalszej części turnieju w kolejnych 3 meczach tylko triumfowali. Jest duży sukces Naszych zawodników. Należy zaznaczyć, że to bardzo młody zespół więc przyszłość przed Nimi. Jeśli będą systematycznie pracować to z pewnością w przyszłym roku będą faworytami tego turnieju. Ogromne gratulacje dla całej ekipy. I życzymy powodzenia w przyszłości.

Opiekun drużyny: mgr Artur Żaba.