• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

W ZSTI już święta

Mimo iż do Bożego Narodzenia pozostał jeszcze tydzień, w ZSTI już w piątek rozpoczęto świętowanie. Od poniedziałku rozpoczynają się zajęcia zdalne, dlatego społeczność szkolna wykorzystała okazję, by złożyć sobie życzenia osobiście. Jak co roku, ostatni dzień przed świąteczną przerwą obfitował w wydarzenia – klasowe wigilie, życzenia, jasełka online z przesłaniem i wspólne kolędowanie z INSTAL BANDEM.

 Od samego rana w szkole panował świąteczny rozgardiasz – z głośników radiowęzła płynęły kolędy, a w salach lekcyjnych, jak w rodzinach trwały gorączkowe przygotowania do „wieczerzy” wigilijnej, która w ten piątkowy poranek miała niestety tylko symboliczny wymiar. Szkoła jest miejscem, gdzie spędza się wiele czasu, nic więc dziwnego, że wspólnie chce się dzielić atmosferę tych najbardziej rodzinnych świąt.

Zanim jednak rozpoczęto klasowe spotkania, podczas których przy wspólnych stołach zasiedli uczniowie wraz z wychowawcami, społeczność szkolna spotkała się na apelu świątecznym  w sieci. I mimo iż z powodu ograniczeń reżimu sanitarnego życzenia popłynęły online, nie było ani mniej uroczyście, ani wzruszająco