• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Nagrody w powiatowym konkursie fotograficzno - filmowym dla uczennic klas reklamy

Julia Kołaczek, uczennica k.4TR zajęła 2 miejsce w konkursie fotograficznym „Z obiektywem przez powiat”- kategoria „Człowiek". Julia otrzymała nagrodę za wszystkie swoje zdjęcia. Jej rok młodsza koleżanka – Patrycja Palkij z kl. 3TR w tym samym konkursie zdobyła wyróżnienie w kategorii „Film”.

- Niektóre z tych zdjęć mogą śmiało konkurować w prestiżowych konkursach fotograficznych i walczyć o czołowe miejsca. To jest już poziom na miarę najlepszych - powiedział Piotr Droździk, przewodniczący jury, podsumowując wyniki konkursowych zmagań. 

W tegorocznej edycji popularnego konkursu ZSTI reprezentowały cztery uczennice z kl. 4TR , a szkolnym opiekunem była p. Monika Zięba. Natomiast uczennica klasy 3TR  Patrycja Palkij samodzielnie zgłosiła swoją pracę. 

- Celem stworzonego przeze mnie filmu było ukazanie, iż w najmniejszych szczegółach skrywa się piękno. Na co dzień nie zwracamy szczególnej uwagi na zjawiska czy odgłosy, które jedynie są tłem naszej codzienności, dlatego też jest to film niemy, skupiający się w głównej mierze na dźwiękach. Chciałam także oddać sielankowy klimat powiatu limanowskiego, skomponowałam więc spokojną melodyjkę na ukulele, która przebija się w tle – tłumaczy Patrycja.

Wszystkim uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich twórczych pasji!