• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Nauczyciel z ZSTI z prestiżowym wyróżnieniem za zasługi dla sportu

Łukasz Dobrowolski, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSTI został wyróżniony Brązową Odznaką „Za zasługi dla Sportu”. 

Pan Łukasz znalazł się w gronie wybitnie zasłużonych dla małopolskiego sportu, którzy podczas uroczystej gali w Tomaszkowicach koło Wieliczki, będącej częścią walnego zjazdu sprawozdawczo-wyborczego Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego, odbierali medale przyznane przez Piotra Glińskiego ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu. 

Medal jest prestiżowym, trzystopniowym odznaczeniem cywilnym przyznawanym od 2003 roku za wybitnego zasługi w krzewieniu kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Pan Łukasz Dobrowolski jest od wielu lat propagatorem sportu i aktywności fizycznej na terenie województwa małopolskiego, idei zasady fair play oraz ma wysokie osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym.Gratulujemy wyróżnienia i życzymy kolejno srebrnej i złotej odznaki.