• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

W ZSTI już po pierwszym dzwonku

W ZSTI rozpoczął się rok szkolny 2021/22. Pierwszy dzwonek jednak zadzwonił tylko dla samorządu szkolnego i uczniów klas pierwszych, którzy zebrali się na uroczystym apelu, reszta społeczności szkolnej, spotkała się tylko z wychowawcami.

Dyrektor szkoły Andrzej Dębski, nie tylko, jak zwykle przy takiej okazji gratulował pierwszoklasistom doskonałego wyboru szkoły, który powinien zagwarantować w przyszłości sukces zawodowy, ale także podkreślał wyjątkowość sytuacji związanej z ograniczeniami, jakie narzuca reżim sanitarny. – Po wakacyjnym wypoczynku z nowymi siłami, pełni zapału i energii przystępujemy do obowiązków szkolnych. Rozpoczynamy szczególny rok – rok, w którym będziemy się musieli zmagać ze skutkami epidemii. Liczymy, że będziemy mogli pracować w sposób stacjonarny aż do wakacji – mówił dyrektor Dębski.

Specjalnie na tę okazję,  Minister Edukacji i Nauki  Przemysław Czarnek skierował list do uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół, w którym życzył wszystkim, aby nowy rok był spokojny i bezpieczny. Cały list można przeczytać pod linkiem:https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/rozpoczecie-roku-szkolnego-20212022--list-ministra-edukacji-i-nauki