Trwa trzeci tydzień projektu

Trwa trzeci tydzień naszego projektu Zawód nie zawodzi mającego na celu wsparcie wyboru kariery zawodowej. Podczas poniedziałkowych zajęć, tym razem w pracowni informatycznej, uczniowie klas 7 i 8 poznali możliwości, jakie daje zastosowanie profesjonalnego oprogramowania WMvare ESXi do instalacji wirtualnych systemów operacyjnych. Z kolei uczestnicy wtorkowych warsztatów w pracowni mechaniczno-spawalniczej mieli okazję poznać oprogramowanie i obsługę centrum numerycznego popularnie zwanego obrabiarką CNC, urządzenia niezastąpionego w wielu branżach, służącego do wytwarzania elementów z różnych tworzyw. Jeszcze dzisiaj zapraszamy na zajęcia do pracowni elektroenergetycznej, jutro – reklamowej, a w piątek – budowalnej. Przypominamy, że wszystkie zajęcia są nagrywane, więc można je odtworzyć w dowolnym czasie.