Walentynkowo w ZSTI

Co roku 14 lutego również w ZSTI jest obchodzony dzień zakochanych. W ubiegłych latach z tej okazji uczniowie klas technikum reklamy przygotowywali kartki walentynkowe, które później można było kupić, wypełnić i po wrzuceniu do specjalnego pudełka z napisem poczta walentynkowa wyznać miłość wybranej osobie. Fundusze pozyskiwane w ten sposób przeznaczone był na włączający się w akcje Samorząd Uczniowski.

Również w tym roku, choć w innej niż dotychczas formie, uczniowie nie zapomnieli o tym dniu i na przedmiotach: Komunikacja wizualna i Grafika komputerowa wykonywali wspomniane kartki z nadzieją, że w przyszłym roku będą mogli je już sprzedać na szkolnych korytarzach. Zapraszamy do obejrzenia rezultatów.