Szkoła stroi się na święta

Zmienia się wygląd szkoły. Mimo iż, z powodu pandemii brakuje codziennego gwaru, zaczyna się już tworzyć świąteczna atmosfera. Do świąt pozostał tydzień i jak co roku, jest to gorący okres przygotowań.

W ubiegłym tygodniu ubrany już został budynek przy ul. Matejki, swoją salę lekcyjną ubrali też uczniowie kl. 4TB. We wtorek świąteczne dekoracje pojawiły się na korytarzach w budynku przy ul. Starowiejskiej. Tu o świąteczny wystrój zadbali uczniowie 3 klasy technikum elektrycznego i technikum reklamy w ramach trwającego projektu edukacyjnego. Gorączkowe przygotowania odbywają się także na zewnątrz. Bowiem na czwartek zaplanowano multimedialne show „Rozpalmy świąteczną radość”. Dyrektor Andrzej Dębski zapalając światełka na choince przed szkołą uroczyście rozpocznie świętowanie.