Świąteczne reminiscencje

Tegoroczne święta będą nieco inne niż zazwyczaj i chociaż społeczność szkolna nie zaniechała wspólnego świętowania, które w ZSTI ma szczególnie uroczysty wymiar, to niestety większość działań została przeniesiona do sieci.

Dlatego, aby poczuć magię tej szczególnej atmosfery, która towarzyszyła życiu w szkole przez cały grudzień, wrzucamy znalezione w archiwum zdjęcia ze wspólnych przygotowań, począwszy od ubierania szkolnych korytarzy, niezapomnianych wizyt św. Mikołaja, akcji charytatywnych, którym patronował św. Antoni, po kończęce ten okres apele świąteczne, spotkania przy wspólnym  stole  i kolędowanie. Mamy nadzieję że w przyszłym roku uda się ten czas spędzić w tradycyjny sposób, a gwarowi na szkolnych korytarzach będzie towarzyszyła prawdziwa świąteczna radość.