Świąteczne prace uczniów ZSTI

Każdego roku nasi uczniowie tworzą kartki i ozdoby świąteczne, które następnie są sprzedawane podczas kiermaszu organizowanego w szkole. Dochód ze sprzedaży zawsze przeznaczony jest na szczytny cel.

Tym samym uczniowie nie tylko tworzą świąteczny nastrój w grudniowe dni, ale aktywnie włączają się w pomoc charytatywną. Niestety w tym roku nie mogli się spotkać w szkole i pochwalić swoimi talentami oraz zdolnościami. Mimo wszystko pracowali zdalnie a materiały ich przygotowały uczennice klasy 4 TR. Zapraszamy do obejrzenia prac w formie zdjęć lub prezentacji, którą możemy pobrać w pliku (PDF 8.11 MB). Kartki i ozdoby tworzyli wszyscy uczniowie klas pierwszych technikum, jak również wszystkie klasy reklamy.