UWAGA! Od poniedziałku 19 października 2020 r. zmiana w funkcjonowaniu szkoły

Od poniedziałku 19 października 2020 r. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej przechodzi w zdalne nauczenie. W sposób stacjonarny (tzn w szkole) realizowane są tylko wskazane zajęcia praktyczne. W związku z tym plan lekcji został zmodyfikowany w taki sposób, aby każdy uczeń miał czas na dojazd na lekcje do szkoły po lekcjach zdalnych i powrót do domu ze szkoły na lekcje zdalne.

Proszę wszystkich uczniów o zapoznanie się ze skorygowanym planem zajęć, w którym na kolor żółty wyróżniono zajęcia odbywające się w szkole. Proszę również o dostosowanie się do obowiązujących zasad związanych z epidemią COVID.

Więcej informacji zostanie przekazana poprzez dziennik elektroniczny.

Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie liczymy na to, że wkrótce z powrotem wszystkie lekcje będą odbywały się „po staremu” w szkole.

Zmodyfikowane plany lekcji dla klas, których plan lekcji uległ zmianie, obowiązujące od 19.10.2020 r. są dostępne pod linkiem: e-Plan od 19.20.2020,

 

Pozostałe klasy - nie ujęte w zmodyfikowanych planach lekcji - uczą się zgodnie ze "starą" wersją planu lekcji dostępnego pod linkiem: e-Plan.