Wrzesień należał do kolarzy MTB z ZSTI Mszana Dolna

22.09.2020 w Zalesiu na starcie powiatowych zawodów rowerowych zgromadzili się najlepsi cykliści ze  szkół ponadpodstawowych. Każdy chciał wygrać i pokazać rówieśnikom, że pagórki przy najwyższym szczycie  Beskidu Wyspowego nie są mu straszne. Mimo trudnej trasy  to kolarze z ZSTI z Mszany Dolnej udowodnili, że Mogielica najbardziej przyjazna jest właśnie nam - uczniom tzw. „Instalu”.

Już pięć lat temu zaczęliśmy swą dominację za sprawą absolwenta -  Maćka Biedrończyka i tak już zostało. Zdecydowanie wygrał Brajan Świder uczeń klasy 1TE. Niewiele słabsi od niego okazali się:  kolega z klasy - Olaf Ostafin (miejsce 3) i Mateusz Habieda miejsce 4. To właśnie ONI  będą reprezentować powiat limanowski na zawodach wojewódzkich w Sieprawiu.

29.09.2020 w Sieprawiu na stoku narciarskim w bardzo trudnym teren do poruszania się, a co dopiero do jazdy rowerem . Na starcie najlepsi z powiatów. Większość to zawodnicy klubów. Każdy uzbrojony w najlepszy sprzęt, rowery przygotowane do trudnego żwirowo–błotnego podjazdu i zjazdu.  O wyniku zdecyduje jednak stopień wytrenowania, siła charakteru, umiejętności techniczno-taktyczne. Start stromo pod górę. Od samego początku Nasi w czubie walcząc z przewyższeniem, rywalami  i własnymi słabościami. Po połowie okrążenia  jako pierwszy  zza zakrętu pokazuje się Brajan Świder i zdecydowanie prowadząc do mety, udowadnia wszystkim iż po 7 latach ciężkiej pracy na treningach jest najlepszy spośród wszystkich uczniów naszego województwa. Mało tego jest najmłodszy w stawce i rywalizując nawet z 4 lata starszymi  jest Najlepszy.

Mateusz Habieda 7 miejsce

Olaf Ostafin 11 miejsce