Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Mimo trwającej pandemii w ZSTI rozpoczął się rok szkolny 2020/21. Pierwszy dzwonek jednak zadzwonił tylko dla samorządu szkolnego i uczniów klas pierwszych, którzy zebrali się na uroczystym apelu, reszta społeczności szkolnej, tak jak w czerwcu spotkała się tylko z wychowawcami.

Dyrektor szkoły Andrzej Dębski, nie tylko, jak zwykle przy takiej okazji gratulował pierwszoklasistom doskonałego wyboru szkoły, który powinien zagwarantować w przyszłości sukces zawodowy, ale także podkreślał wyjątkowość sytuacji związanej z ograniczeniami, jakie narzuca reżim sanitarny.

Również omówienie szkolnego regulaminu było głównym tematem spotkań uczniów klas starszych ze swoimi wychowawcami.

Specjalnie na tę okazję,  Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował list do uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół, w którym życzył wszystkim, aby nowy rok był spokojny i bezpieczny.