Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla wszystkich klas PIERWSZYCH odbędzie się 1. września, o godz. 9.00 przed budynkiem  ZSTI przy ul. Starowiejskiej 4.(w przypadku złej pogody - na sali gimnastycznej). Klasy starsze rozpoczną rok szkolny obowiązkowymi spotkaniami z wychowawcami od. godz. 11.00.

Prosimy WSZYSTKICH uczniów o przyjście do szkoły w maseczkach / przyłbicach oraz stosowanie się do ogólnie obowiązujących zaleceń sanitarnych - w tym do zachowania dyystansu społecznego. Podczas spotkań z wychowawcami zostanie przedstawiony wewnątrzszkony regulamin związany z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID19. Będzie on również opublikowany dla uczniów / rodziców za pomocą dziennika elektronicznego.

 

Harmonogram spotkań z wychowawcami dla klas starszych