Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Przypominamy, że w piątek 26. czerwca 2020 r. odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkonego 2019/2020 w następującej formule:

  • godz. 9.00 - zakończenie roku szkolnego w budynku przy ul. Starowiejskiej - w uroczystości biorą przedstawiciele klas (po 3 osoby z klasy wytypowane w uzgodnieniu w zwychowawcą i samorządem klasowym), samorząd szkolny, rada rodziców, nauczyciele i pracownicy szkoły
  • spotkania uczniów z wychowawcami - od godz. 10.00; 11.00; 12.00; 13.00

Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązuje nakaz używania maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk lub używania rękawiczek i zachowania dystansu społecznego

Harmonogram spotkań z wychowawcami

Klasa

Wychowawca

Godz. zakończenia

Miejsce/sala

1TB

Joanna Madzula

10:00

MATEJKI / 210

1TBp

Grzegorz Lekki

10:00

STAROWIEJSKA / P2

1TE

Anna Wojdyła

10:00

MATEJKI / 203

1TEp

Dominika Kalaga

10:00

STAROWIEJSKA / 16

1TI

Krzysztof Przybytek

10:00

STAROWIEJSKA / P1

1TRp

Joanna Skolarus

10:00

MATEJKI / 209

1TS

Agnieszka Baum

10:00

STAROWIEJSKA / 113

1TSp

Monika Bierowiec

10:00

STAROWIEJSKA / 12

2TB

Elżbieta Sowa

10:00

MATEJKI / 204

1SBa

Emilia Dul

10:00

MATEJKI / 202

 

1TIp

Krzysztof Przybytek

11:00

STAROWIEJSKA / P1

2TE

Marcin Stożek

11:00

STAROWIEJSKA / 50

2TI

Jolanta Duc

11:00

STAROWIEJSKA / 112

2TR

Bogdan Schmidt

11:00

STAROWIEJSKA / Aula

2TS

Andrzej Figura

11:00

STAROWIEJSKA / 43

3TB

Iwona Rusnak

11:00

MATEJKI / 204

3TEM

Agnieszka Biel-Habieda

11:00

STAROWIEJSKA / 113

3TIb

Ewa Nawara

11:00

MATEJKI / 208

3TR

Monika Zięba

11:00

MATEJKI / 212

1Bbp

Ewa Diduszko

11:00

MATEJKI / 213

 

1TR

Anna Adamczyk-Czech

12:00

STAROWIEJSKA / 15

1Bap

Przemysław Małysz

12:00

MATEJKI / 208

1SB

Jan Nawieśniak

12:00

STAROWIEJSKA / 112

3TIa

Kinga Antosz

12:00

MATEJKI / 206

1SBp

Karolina Ceklarz

12:00

STAROWIEJSKA / 11

2SB

Paweł Madzula

12:00

STAROWIEJSKA / 113

2SBa

Maria Krzywiak

12:00

MATEJKI / 212

2SBb

Elżbieta Łyżnicka

12:00

MATEJKI / 211

3SB

Stanisław Karpierz

12:00

STAROWIEJSKA / P1

3SBa

Mariusz Surma

12:00

MATEJKI / 207

 

3SBb

Maria Żaba

13:00

MATEJKI / 204