Matura próbna w ZSTI

 

Zgodnie z informacją Dyrektora CKE w sprawie matury próbnej http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/20200324%20Proba%20EM.pdf Informuję że w ZSTI w Mszanie Dolnej próbna matura na poziomie podstawowym odbędzie się zgodnie z harmonogramem CKE, tj.

  • czwartek (2.04) – język polski
  • piątek (3.04) – matematyka
  • poniedziałek (6.04) – języki obce

 

Matura zdawana w zakresie rozszerzonym:

  • wtorek, środa (7-8.04)

 

Uczniowie klas maturalnych przystępujący do matury próbnej w danym dniu pobierają ze strony https://www.cke.gov.pl/ arkusze z zadaniami, następnie jeżeli mają możliwość – drukują arkusz, w przeciwnym razie przygotowują papier formatu A4, na którym będą zapisywać rozwiązania zadań maturalnych. Przygotowują przybory i materiały pomocnicze zgodnie z komunikatem dyrektora CKE (tablice, kalkulatory, itp.). Rozwiązują zadania w czasie przewidzianym w arkuszu. Po zakończeniu pracy skany lub zdjęcia przesyłają nauczycielom jako „Zadanie” poprzez platformę e-learningową – kursy „Przygotowanie do matury…

 

Życzymy POWODZENIA!!!