Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Informujemy, że pedagodzy szkolni są dostępni zdalnie dla uczniów, wychowawców i nauczycieli, rodziców oraz  kuratorów sadowych, asystentów rodzinnych i pracowników socjalnych Gminnych i Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, a także innych instytucji współpracujących ze szkołą w godzinach ustalonych dyżurów.

Monika Bierowiec- Łysek  

kontakt:  tel: 692 778 084,  e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Skype:  Monika Bierowiec godziny pracy od 8 do 13  każdego dnia.

Elżbieta Łyżnicka

kontakt:  tel: 798 470 735,  e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  Messenger: Ela Łyżnicka

godziny pracy od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy od 11.00 do 13.00 oraz w piątki od 8.00 do 13.00.