Od czwartku 19 marca 2020 r. rozpoczynają się zdalne zajęcia dla wszystkich uczniów szkoły. Zajęcia zdalne będą odbywały się według obowiązującego planu lekcji. Każdy uczeń szkoły jest zobowiązany do zapisania sie na właściwy kurs e-lerningowy utworzony dla każdej z klas i uczestniczenia w zajęciach zgodnie z planem.

W związku z powyższym każdy uczeń musi:

• zalogować się na szkolnej platformie e-learningowej pod adresem  https://moodle.zsti.edu.pl
  • znaleźć kurs swojej klasy w wyszukiwarce kursów
  • zapisać się na kurs klasowy
  • uczniowie, którzy nie posiadają jeszcze konta na platformie muszą najpierw utworzyć konto

Uczniowie są zobowiązani do uczestnictwa w zajęciach poprzez szkolną platformę e-learningową gdzie nauczyciele poszczególnych przedmiotów będą prowadzić zajęcia zgodnie z aktualnym planem lekcji. W tym czasie będą dostępni „on-line” dla uczniów. W czasie zajęć zdalnych uczniowie pozostają zalogowani na platformie oraz komunikują się z nauczycielem w sposób określony na kursie (pobierają materiały, rozwiązują zadania, komunikują się z nauczycielem poprzez czat, forum, messenger, itd.).

Instrukcja zakładania konta na platformie e-learningowej oraz korzystania z niej zostanie umieszczona w zakładce „Do pobrania” na stronie szkoły.

Szczegółowych informacji na temat nauczania zdalnego udzielają wychowawcy klas.