Od poniedziałku 16 marca rozpoczynają się zdalne zajęcia dla uczniów klas maturalnych. Na stronie szkoły w zakładce Nasza Szkoła zostanie umieszczony plan e-lekcji dla poszczególnych klas.

Codziennie będą odbywały się lekcje przygotowujące do egzaminów maturalnych. Każdy uczeń klas maturalnych jest zobowiązany do zapisania sie na właściwy kurs e-lerningowy  i uczestniczenie w zajęciach zgodnie z podanym harmonogramem. Klucz do kursu prześle uczniom nauczyciel prowadzący poprzez dziennik elektroniczny.

Aby korzystać z kursów należy:

• zalogować się na szkolnej platformie e-lerningowej https://moodle.zsti.edu.pl
  • uczniowie którzy są pierwszy raz w serwisie by otrzymać pełny dostęp do kursów muszą najpierw utworzyć konto
  • znaleźć kurs w którym chcesz uczestniczyć poprzez wyszukiwarkę kursów
  • korzystając z otrzymanego od nauczyciela prowadzącego klucza zapisać się na kurs