Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r.  zajęcia w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej  zostają zawieszone na 2 tygodnie. Od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkoły.

Uczniowie będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły. Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach.

Prosimy uczniów ZSTI aby:

  • Pamiętali o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikali miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe)
  • Przestrzegali w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywają

 

Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki. W związku z tym należy odpowiedzialnie wykorzystać czas zawieszenia zajęć w szkole. Dla wszystkich uczniów przygotowujących się do matury i egzaminów zawodowych zostaną przygotowane zajęcia zdalne prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły. Szczegóły zostaną przekazane w czwartek 12. marca br. Zachęcamy do korzystania z oferty.