Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Znamy już laureatów szkolnego konkursu wiedzy o Londynie. Najlepszą znajomością historii, topografii i zabytków miasta nad Tamizą wykazał się Michał Gruca z kl. 3TIa. Miejsce na podium obok niego zajęli także Arkadiusz Adamczyk z kl. 3TIb z kl. i Tomasz Wilk z kl. 1TRp.

Finał konkurs, w którym wzięło udział  30 uczestników, odbył się w styczniu, ale przygotowania do niego trwały znacznie dłużej. Uczniowie korzystali z materiałów w języku angielskim, który zostały opublikowane na stronie internetowej szkoły. Konkursowe zadania, które miały otwartą formę, również wymagały biegłej znajomości języka angielskiego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, finaliści otrzymają nagrody na apelu szkolnym.