Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 

Dzięki współpracy naszej szkoły z PSB Mrówka Mszana Dolna, odwiedziła i przeszkoliła nas polska firma produkująca wyroby malarskie. Program szkoleniowy Akademia Wykonawcy Śnieżki to program stworzony i realizowany przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka S.A. Ideą programu jest dzielenie się profesjonalną – teoretyczną i praktyczną – wiedzą z dziedziny technik aplikacji materiałów budowlanych i dekoracyjnych oraz ich właściwości i zastosowań.

W szkoleniu brali udział uczniowie klas  IV technikum budowlanego, którzy zapoznali się z historią firmy, porfolio firmy oraz zdobyli praktyczne umiejętności w zastosowaniu gruntów malarskich, farb i impregnatów do drewna. Uczestnicy otrzymali certyfikaty, a zdobyta wiedza i umiejętności na pewno zostanie wykorzystana w przyszłej pracy zawodowej.