Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Klasowe wigilie, życzenia, apel, jasełka z przesłaniem i wspólne kolędowanie z INSTAL BANDEM w wyjątkowo licznym składzie – ostatni dzień przed świąteczną przerwą obfitował w wydarzenia.

Od samego rana w szkole panował świąteczny rozgardiasz – z głośników radiowęzła płynęły kolędy, a w salach lekcyjnych, jak w rodzinach trwały gorączkowe przygotowania do „wieczerzy” wigilijnej, która w ten piątkowy poranek miała niestety tylko symboliczny wymiar. Szkoła jest miejscem, gdzie spędza się wiele czasu, nic więc dziwnego, że wspólnie chce się dzielić atmosferę tych najbardziej rodzinnych świąt.

Zanim jednak rozpoczęto klasowe biesiadowania, podczas których przy wspólnych stołach zasiedli uczniowie wraz z wychowawcami, społeczność szkolna spotkała się na apelu świątecznym.