Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Magdalena Czerwińska-Wyraz, wiceprezes zarządu Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą przesłała na ręce p. Elżbiety Sowy podziękowania za udział w akcji „Mikołajki dla Mukoludków”. – Za wielkie serce, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do świątecznej zbiórki. Dziękujemy za podarowanie radości i uśmiechu w tym szczególny czasie, jakim są święta Bożego Narodzenia – napisała pani wiceprezes w specjalnych podziękowaniach nadesłanych do szkoły.

Przypominamy, że już kolejny raz uczniowie ZSTI nie zawiedli i zebrali kilkanaście kilogramów słodyczy oraz soków, które zostały przekazane w formie paczek mikołajkowych chorym dzieciom, przebywającym na leczeniu w Rabce.